Ваше повідомлення відправлено!

Невірно заповнена форма!

форма зворотнього зв’язку
Він мав великий дар любити людей. Цінував красу і гармонію. З його очей променилося добро. Таїлася в них і якась недомовленість. Потиск руки виражав відкритість і відвертість.
З’явилася у жовтні 2015 року. Автори: директор Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського Леся Щербанюк, львівський журналіст Ігор Мельник, художник Олег Любківський. Видання присвячене пам’яті історика, дослідника Чернівців Ігоря Чеховського.
Науково-публіцистичне видання містить унікальні відомості про будинок в м. Чернівці за адресою вул. Українська, 22. Історія згаданої вулиці та вілли, в якій сьогодні перебуває Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського та редакція громадсько-політичної газети "Буковина", представлена науковцями (істориками, краєзнавцями, архітекторами, журналістами) у аспекті архітектури та культурно-історичного життя будівлі. 
«Вулиця Українська: мандрівка в часі» – книга, яка  є своєрідною історичною довідкою – екскурсом в давні часи та знайомством з будівлями та їхніми мешканцями тогочасної та нинішньої вулиці Української. Книга побачила світ у видавництві «Друк Арт», а саме видання здійснено в рамках Чернівецької міської програми підтримки книговидання імені Антона Кохановського.  Вулиця Українська: мандрівка у часі […]
буклет «Муніципальна бібліотека імені Анатолія Добрянського»