Ваше повідомлення відправлено!

Невірно заповнена форма!

форма зворотнього зв’язку

Події

Знайдено подій 782

Експерти закликають до більш активного оцифрування творів європейського культурного спадку

Так званий «Комітет мудреців» (Comit? des sages) щодо питань оцифрування творів європейського культурного спадку презентував доповідь, у який закликав до більш активної роботи щодо цифрового збереження та розміщення творів європейського культурного спадку.

Мічиган: підлітки ходять до бібліотеки погратися

У спробі привернути увагу підлітків бібліотекарі південно-східного Мічигану (США), забули про тишу й спокій і розпочали влаштовувати конкурси відеоігор. В Hіldhdls Publіc Lіbrary (м. Рочестер, США) на місяць приходить до 100 підлітків позмагатися в грі "Guіtar Hero".

Фестиваль Meridian Czernowitz

Фоторепортаж.

Другий міжнародний фестиваль поезії в Чернівцях ознаменувався розширенням його кордонів. До нашого міста прибули поети з Швейцарії. Не оминули увагою цю подію й гості з Німеччини, Австрії, Польщі, Румунії, Молдови.

Цінні надходження до фонду Доброї бібліотеки від Віктора Кузьмича Демочка

Фонд Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського нещодавно поповнився цінними надходженнями. Підшивки газети «Радянська Буковина» за 1944-1949, 1951-1959, 1961, 1965, 1971 рр. та газети «Життя і слово» (Торонто, Канада) за 1978-1982, 1984 рр. передав Віктор Кузьмич Демочко, батько якого багато років працював в редакції газети «Радянська Буковина».

ДІМ З КРИШТАЛЕВИМИ ВІКНАМИ (ІСТОРІЯ ВІЛЛИ на вул.УКРАЇНСЬКІЙ,22)

7 жовтня в рамках програми заходів до Дня міста в приміщенні Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського відбулася презентація книги «Дім з кришталевими вікнами (Історія вілли на вул. Українській,22)» за авторською програмою відомого архівіста, наукового працівника ЧНУ імені Ю.Федьковича Марії Никирси  

«ВІН ТУТ БУВ. ВІН ТУТ ГРАВ…»

Саме нині весь світ святкує 200 років від дня народження блискучого угорського композитора, піаніста та диригента Ференца Ліста.
2011 рік ЮНЕСКО оголосив Міжнародним роком великого й незбагненного музиканта – Ференца Ліста.

«Ім’я, написане на небесах..»

Під такою назвою в читальній залі розгорнута виставка до Дня української писемності та мови.
День украї́нськоїписе́мності та мо́ви – свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця.